Golfový trénink

Veškeré golfové tréniky jsou vedeny plně kvalifikovaným profesionálem, členem české PGA Ing. Lukášem Pavelkou.

Ing. Lukáš Pavelka

Tel.: +420 603 265 663
Mail: LPavelka@golfropice.cz

Výuka v jazycích: angličtina

Vzdělání:
  • Člen PGA Czech, úroveň GP (Golf Professional)
  • Titleist Performance Institut Certified
Trenérské úspěchy:
  • 2013 - N.Horáková objev roku kat. do 12 let
  • 2013 - V.Pavelka celkový vítěz moravské dětské golfové tour MORAVACUP, kat. do 12 let
  • 2013 - M.Hohnová, 6. místo na USKidsgolf European Championship, Gullane, Scotland. kat. G10
  • 2012 - P.Janík objev roku kat. do 14 let
  • 2010 - V.Pavelka celkový vítěz moravské dětské golfové tour MORAVACUP, kat. 6-8 let
Certifikáty:

Vzdělávání, semináře:
2010 - Titleist Performance Institut: level one workshop, Bad Kissingen, Německo
2013 - TRACKMAN A SAM BALANCE LAB, Ian Peek, Mladá Boleslav
2013 - PGA SEMINAR ON BIOMECHANICS AND TECHNIQUE OF GOLF, Spain PGA, Madrid

Dětský trénink

Výchova mladých talentů je v Golf Resortu Ropice na velmi vysoké úrovni. Ne nadarmo získaly juniorské družstva v roce 2013 medaile z mistrovství ČR ve všech kategoriích, obhájilo pozici nejlepšího TCM na Moravě a získalo rovněž cenu nejlepšího TCM v ČR pro rok 2013.
Dětské tréninky probíhají formou skupinových klubových tréninků Beskydského Golfového Klubu(více na www.beskydgolf.cz) ve skupinách o 8-10 dětech, nebo formou individuálních tréninků ve skupinách o max. 4 dětech. Všechny tréninky jsou vedeny výhradně profesionálními trenéry, členy PGAC. TCM Beskydského Golfového klubu organizuje pro své členy pravidelné celodenní kempy s špičkovým španělským koučem, asistentem reprezentace ČR Kinem Navarrem. Kromě golfových tréninků probíhá zejména v zimním období fyzická příprava pod vedením fitness trenéra Bc. R.Poláška.


Individuální trénink dospělých

Individuální trénink dospělých probíhá v letních měsících výhradně na cvičných plochách Golf Resortu Ropice, v zimních měsících rovněž v GOLFARÉNĚ na Černé Louce v Ostravě. Nastavení tréninkové jednotky je založeno na časových možnostech klienta, jeho fyzických schopnostech i zdravotním stavu.

Cena individuální golfové lekce je 800Kč/hod bez ohledu na počet osob(max. 3). Při větším počtu osob je cena řešena individuálně podle skladby skupiny.


Golfové balíčky a kurzy

Start: rozsah 10h, cena 7.500,- Kč
Seznámení s pravidly, golfová etiketa. Základy krátké hry - putting, chipping, pitching. Technika dlouhé hry - full swing. Hra na akademii. Zkouška na ZK. Cena kurzu zahrnuje míče na DR, zapůjčení golfového vybavení, pravidla, 2x vstup na golfovou akademii a osvědčení golfové způsobilosti(dříve ZK).

Krátká hra: rozsah 5h, cena 3.000,- Kč
Kurz je zaměřený na zlepšení techniky puttingu, chippingu, pitchingu a hry z bunkeru.

Zimní paket: rozsah 10h, cena 5.000,- Kč
Využijte zvýhodněných golfový lekcí k přípravě na blížící se letní sezónu. Čerpání tohoto balíčku je možno pouze v období Listopad-Březen.Kamenná prodejna se nachází v golfovém areálu Beskydské golfové a.s. v Třinci-Ropici.

Mapa
V naší golfové prodejně naleznete golfové hole značek Titleist, Cobra, Wilson, Adams Golf, Callaway, Scotty Cameron. Golfové bagy, golfové vozíky a ostagtní golfové příslušenství mnoha renomovaných golfových značek. Koupit můžete golfové soupravy do deště, golfové kalhoty, sukně, trička a dalčí oděvy značek Cross, J.Lindeberg, Footjoy, ProQuip, Envy, Nike, Greg Norman, Back Tee a dalších. V našem golfovém shopu rovněž naleznete kompletní sortiment golfové obuvy FootJoy a nových i hraných golfových míčů značek Titleist, Wilson, Pinnacle, Top Flite a Callaway. Kompletní nabídku golfových rukavic značek Titleist a FootJoy. Provádíme opravy golfových holí jako lepení uvolněných hlav golfových holí, přegripování - výměnu golfových gripů, výměnu golfových shaftů, výměnu zlomených golfových shaftů. Organizujeme golfové tábory a golfové kurzy pod vedením golfového profesionála, zajišťujeme individuální, dětský i skupinový golfový trénink. Organizujeme golfové pobyty v zahraničí.